Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespitiistanbul-su-kacagi-tespiti

Su kaçağı tespitini Termal Cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden yapmaktayız. Böylece çok daha büyük sorunlarla uğraşmadan verilen zararın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Sizi fazla tadilat ve onarımdan kurtararak kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla buluyoruz.

su-kacagi-tespiti-istanbul-com

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su tesisatçısı olmak ustalık gerektiren iştir. 2002 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Su tesisat alanında sunduğumuz tüm hizmetler 2 yıl garantilidir. Avrupa ve Anadolu yakası ayırt etmeden servis garantisi vermekteyiz. Sizlere kusursuz hizmeti garantili ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.  Su tesisatçılığı yılların deneyimi ve ustalığı ile elde edilir. Kısacası su tesisatı alanında her ne işiniz varsa, Biz sizinle çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman 7/24 arayabilirsiniz.

istanbul-pimaş-açma

İstanbul Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş tıkanıklığı sorunu meydana geldiğinde işinin uzmanı pimaş açma firmamızdan tavsiye almanızı tavsiye ediyoruz. Teknik ekibimizde bu iş için özel üretilmiş cihazlar kullanmaktadır. Pimaşa atılan yemek artıkları, yabancı cisimler, peçete, katı atıklar, ve donmuş yağlar zamanla tortu oluşturarak pimaşların tıkanmasına ve kullanmamıza neden olur.  Tüm hizmetlerimiz garantilidir.

istanbul-robotla-tıkanık-açma

İstanbul Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açmak diğer işlerden daha zahmetli iştir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı, hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Pimaş giderine atılan kağıt, katı atıklar, bez, veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Bizi arayıp bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma için bize ulaşabilirsiniz. Robot cihazlar yardımı ile müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmeti için hemen randevu alabilirsiniz.

robotla gider açma

İstanbul Gider  Açma

Tuvalet gideri, lavabo gideri, banyo gideri ve klozet gideri tıkanıklığı istenmeyen bir olaydır ve sıkıntılara neden olur. Ustalarımızı hemen arayıp ekipmanları ile çağırınız. Bu sıkıntılardan sizi hemen kurtaralım. Tıkanıkları açma bizim işimiz. Yılların deneyimi ile hızlı bir şekilde çözüm için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

petek temizliği ilaçla istanbul

İstanbul İlaçla Petek Temizliği

Petek temizliği yapan uzmanlarımız bir telefon kadar yakın. Petek temizleme hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerine sağlamaktayız. Petek temizleme alanında faaliyet gösteren ustalarımız özel olarak kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden, sadece kirli suyu değil aynı zamanda kurum, balçık ve kireç benzeri zararlı tortuları da yok ediyoruz. İlaçla petek temizleme ortalama olarak 3 yılda bir yapılması gerekmektedir.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı açma merkezi olarak, tıkanan lavabolarınızı hemen gelip teknolojik robot cihazlarımız yardımıyla hemen açıyoruz. Lavabo Tıkanıklığı açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

tuvalet tıkanıklığı açma

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri tuvalet tıkanıklıklarını robot cihazlarımız sayesinde buluyoruz. Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Tuvalet açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

tuvalet tıkanık açma istanbul

İstanbul Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri klozet tıkanıklıklarını robot cihazlarımız sayesinde buluyoruz. Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Klozet açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca Klozet tamiri ve değişimi için bizi arayabilirsiniz.

logar-açma

İstanbul Logar Açma

Logar açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kameralı görüntüleme cihazları sayesinde buluyoruz. Logar bulma işleminde üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Rögar yerini hiç bir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz.  Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size kameralı görüntüleme cihazları ile gösterebiliyoruz. Logar açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

su borusu patladı

İstanbul Su Borusu Patlaması

7/24 acil hizmet vererek ev veya işyeri adresinize geliyoruz. Sorununuzu hızlı bir şekilde çözümlüyoruz. Su Borusu patlaması çok acil bir tesisat onarımı gerektirir. Ekipmanlarımız ve malzemelerimizin büyük bir kısmı aracımızda hazır olarak bulunmaktadır. Dışarı akan veya sızan su sizin ve çevreniz için maddi sorun teşkil etmektedir.

lavabom tıkandı ne yapabilirim

Hizmetlerimiz

 • Kamera ile Su kaçağı tespiti
 • Sıhhi tesisat değişimi
 • Su tesisatı kurulumu
 • Klozet değişimi, tamiri ve robotla tıkanık açma
 • Lavabo değişimi, tamiri ve robotla tıkanık açma
 • Banyo ve duşakabin değişimi, tamiri ve robotla gider açma
 • Kanal açma
 • Logar açma
 • Pimaş açma
 • Güneş enerjisi satış, tamir ve bakımı
 • İlaçla Petek temizliği
 • Kamera ile su kaçağı bulma
 • Apartman su tesisatı değişimi

istanbul da su tesisatçısı

WhatsApp ARIZA BİLDİRİMİ