İstanbul Gider Açma

İstanbul Gider Açma

Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisat, Sıhhi Tesisat,  Güneş Enerjisi, Tıkanık ve Gider Açma

Su tesisatçısı olarak 2000 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Sizlere kusursuz hizmeti garantili ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Su tesisatı alanında her ne işiniz varsa, Biz sizinle çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman 7/24 arayabilirsiniz. Su tesisat alanında sunduğumuz tüm hizmetler 2 yıl garantilidir. Anadolu yakasında servis ve hizmet garantisi vermekteyiz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

İş yerlerinde ve konutlarınızda su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Basit yöntemle yapılan kaçak tespiti sırasında sızıntının olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekmektedir Yeni teknolojik araçlar ile su kaçağı tespiti artık çok kolay. Su kaçağını son teknoloji cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden tespit ediyoruz. Su kaçağının çıplak gözle görülmesi çok zordur. Yerini tahmin edebilirsiniz. Ancak tam olarak yerini bulmak için her tarafı kırıp dökmek zorunda kalırsınız. Her yeri kırdırmayın. İşi bilmeyen kişiler her yeri kırar ve zarar verir. Firmamız Termal kameralı görüntüleme cihazımız ile sorunlu olan su kaçağı noktasını tespit edip sadece o bölgeyi açıp su tesisatına müdahale edip en az zarar maliyeti ile çözüme ulaştırmaktadır. İstanbul su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız 20 yıllık deneyim, uzman elemanlarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile size 7/24 hizmet vermektedir.Su kaçağı hemen onarılmaz ise zamanla sızıntı yapan bölge basıncın etkisi ile daha büyür. Duvar arasına akan sular alt komşunuzun eşyalarına ve yapısına zarar verirken aynı zamanda size de yüksek su faturaları gelir. Kaçağın olduğu bölgede mikrobik sorular olup içme suyunuza da karışıp sizlere de sağlık sorunları oluşturabileceğini göz ardı etmeyin. Hem sağlınız hem de ekonominiz için su kaçağını zaman kaybetmeden tamir ettiriniz.

Kamera ile Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Su kaçağı tespitini Termal Cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden yapmaktayız. Böylece çok daha büyük sorunlarla uğraşmadan verilen zararın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Sizi fazla tadilat ve onarımdan kurtararak kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla buluyoruz.

 

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet gideri, lavabo gideri, banyo gideri ve klozet gideri tıkanıklığı istenmeyen bir olaydır ve sıkıntılara neden olur. Ustalarımızı hemen arayıp ekipmanları ile çağırınız. Bu sıkıntılardan sizi hemen kurtaralım. Tüm Tıkanıkları açma bizim işimiz. Yılların deneyimi ile hızlı bir şekilde çözüm için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Zamanla borularda oluşan tortular yüzünden oluşan tıkanıklık sebebiyle sızıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu durumda haliyle sağlıksız koşullarda baş göstermektedir.

Görüntülü Sistemle Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletin giderine atılan bez, kağıt ve diğer yabancı cisimler, tıkanıklığa nerden olur. Tıkanan tuvaletler de konutlar için büyük sorun meydana getirir. Eğer pompa ya da benzeri aletlerle tıkanıklık açılmaya çalışılırsa yabancı maddeler borunun diğer taraflarına gidebilir ve sonunda tüm binanın giderlerinde tıkanmaya yol açabilir. Özellikle boruların ek yerlerindeki tıkanıklıkları pompalarla açmak imkansızdır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için uzman ekiplerden yardım istemek gereklidir. Firmalar modern cihazlarla tuvaletteki tıkanıklıkları açmaktadır. Üstelik bu cihazlar sayesinde fayansların da kırılmasına gerek kalmamaktadır. Bu da ekstra maliyetleri ortadan kaldırmaktadır. Binalarda büyük sorunlara neden olan tuvalet tıkanıklığı artık sorun olmaktan çıkıyor. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığını uzman ekipler ve en son teknoloji ile üretilmiş cihazlarla açan firma, görüntüleme yöntemi ile tıkanmaya neden olan yabancı maddenin de ne olduğunu görme imkanı sağlıyor. Detektörlü ve görüntülü cihazlar sayesinde tıkanıklığın olduğu yeri tam olarak tespit edilebiliyor.
Lavabo, klozet ve küvet tıkanıklıkları, özellikle yaz dönemlerinde tıkanma başvurularında belirgin bir artış meydana geliyor. Aslında tıkanıklık daha önceden meydana geliyor ancak soğuk havalarda koku çevreyi rahatsız etmeyebiliyor. Yaz gelip havalar ısınmaya başladığında o hissedilmeyen koku binayı ya da konutu sarabiliyor. Bu tıkanıklık için genelde geçici çözümler aranıyor. Ya bir pompa ya da kimyasal malzemeler kullanılarak bu tıkanıklıklar açılmaya çalışılıyor. Aslında bunlar kısa süreli çözümler yaratıyor. Pompa ya da kimyasallar yabancı maddeleri ortadan kaldırmıyor. Sadece su yolunu biraz genişletebiliyor. Bu da ileriki zamanlarda sorunun daha da büyüyerek ortaya çıkabiliyor. Oysa bu tıkanıklıklar için kalıcı çözümler mümkün. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini gerçekleştiren uzman ekipler, bu işler için tasarlanan cihazlar ve özel kimyasal malzemeler aracılığı ile sorunu kökten hallediyor.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri uzmanlık gerektiren bir iş. Bunun için klasik yöntemleri takip eden tesisatçılar yerine teknolojiyi yakından takip eden firmalara başvurulması tavsiye ediliyor. Çünkü klasik yöntemlerle iş yapan tesisatçılar tıkalı olan bölgeyi el yordamı ile bulmaya çalışıyor. Ayrıca tıkanıklığı tespit etmek ve gidermek için de fayans ya da duvarın kırılması gerekiyor. Ancak modern cihazlarla hizmet veren firmalar kırma dökme işlemi yapmadan tespit ve onarım yapıyor. Bu da tıkanıklık açma maliyetinin minimum seviyelerde kalmasını sağlıyor. Tuvalet gideri ne kadar uzun olursa olsun cihazlar en uç noktasına kadar tarama yapıyor. Görüntüleme sistemi sayesinde de tıkanıklığın yeri nedeni tam olarak tespit ediliyor. Bu da yapılacak işlemi kolaylaştırıyor.

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde robot görüntüleme sistemleri sunan firma, yeri tam olarak tespit ettikten sonra yüksek su basıncı sağlayan makineler kullanıyor. Bu makineler yabancı maddeleri yerinden sökerek kanalizasyon sistemine atılmasını sağlıyor. Ya da özel kimyasallar kullanılarak yabancı cismin parçalanması sağlanıyor. Sonrasında yine yüksek basınçlı su verilerek yabancı maddelerin tuvalet giderinden tamamen atılması sağlanıyor. Bu işlem de kısa sürede sonuçlandırılıyor ve yaşanan mağduriyet ortadan kaldırılıyor.

 

Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılmalı?

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için kullanılan makinelerin başında robot tıkanıklık açma cihazı gelmektedir. Bu cihazla tıkanıklığa neden olan cisim ya parçalanarak kanalizasyon sistemine verilir ya da çekerek dışarı çıkartılır. Bu sayede de tuvalet gider borunu tamamen açılır. Eğer tıkanıklığa tuvalet kağıdı ve benzer cisimler neden olduysa yüksek basınçlı su jetleri kullanılır.

Bu cihazlar da tuvalet tıkanıklığını kırmadan açmaktadır. “Tuvalet tıkandı ne yapacağım” dilerek çözüm aradığınızda ilk başvuracağınız yer modern cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalar olduğu takdirde, tadilat işleriyle uğraşmaya gerek kalmaz, tadilat için harcayacağınız para da cebinizde kalır.

KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

Klozet tesisatınız için zaman zaman bakım yaptırmak oluşabilecek sorunları en aza indirgeyecektir. Bu nedenle sorun çıkmasını beklemeden bakım ve onarım hizmetlerimizden oldukça uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Birçok evde alternatif tuvalet olarak bulunan klozet sistemleri uzun süreli ve verimli kullanılması için iyi bir tesisat yapısına sahip olması gerekmektedir. Deneyim sahibi personelimiz ve bu sektörün en iyi ekipmanları ile klozet tesisatı hizmetlerimiz yüksek müşteri memnuniyeti içinde gerçekleşmektedir. Gelişen yenilikleri takip ederek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmak esas amaçlarımızdan biridir. Klozet tesisatları hizmetlerimizi veren personelimizin tek amacı sizlere iyi kaliteli bir tesisat hizmeti sunabilmektir. Hizmet esnasında bütün ilgiyi bu yönde oluşturan teknik personelimiz profesyonellik anlayışını benimsemiş olarak hizmet vermektedirler.

Firma olarak gerekli ekipmanları edinerek verdiğimiz tesisat hizmetlerine klozet tesisatı hizmetini eklemeyi ihmal etmedik. Bu alanda yaptığımız çalışmalarımızda klozet tesisatı ile ilgili her ayrıntıya hakim olarak hizmet vermek müşterilerimize sağlayacağımız memnuniyet açısından oldukça önemlidir. Tesisat ya da tıkanıklık gibi durumlarda acil müdahale ekibimiz anında bulunduğunuz mekâna gelerek hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Acil durumlar için birçok noktada bulundurduğumuz teknik ekibimiz özverili çalışma anlayışları ile sizlere sınırsız hizmet vermektedir.

PETEK TEMİZLİĞİ

Isıtma sistemlerinizde ve kombilerinizin içinde her zaman belirli miktarda su bulunması gerekir bu su zaman içerisinde kireçlenme ve balçıklaşırlar. Kirlenmeler ve aşınmalar bundan dolayı meydana gelir. Petekleri, vanaları bu tortular daraltabilir veya tamamen tıkanıklığa neden olabilir. Her yıl tahliye vanasından suyu boşaltarak kombi tesisatınıza yeni su yüklenmesi ve suyun tazelenmesi ile bu problemlerin önüne geçemiyor muyuz diye merak ediyor olabilirsiniz?

Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Petekleri içlerinde zamanla meydana gelebilecek balçıklaşma, paslanma, ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kere temizlenmelidir. Temizleme işinde kullanılan yöntemler verimi arttırmak amacıyla veya sistemlerin ömrünün uzatılması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği yapılan dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20 varan artışlara yardımcı olur.

Kombi ısıtma tesisatınıza yeni ilave edilen su, daha fazla tortu oluşturabilecek madde anlamına gelir. Ve tam tersine yeni ilave edilen suyun oksijen oranı yüksek olduğundan metal yüzlerde hızlıca bir kireç oluşumu gerçekleşecektir. Bu kireçlenme her yeniden su konulması ile yeniden artışa geçer ve aslında hiç durmaz. Dolayısıyla suyun sistemden alınması ve tazelenmesi bir katkı sağlamaz. Kapalı devre kalorifer sistemleri kullanımla beraber, boru ve radyatörler kireçle kaplanır, suyu ısıtan plaka kireçten çalışmaz hale gelir, plastik borular ise balçıklanmaya başlar. Petek temizliği bu yüzden oldukça önemlidir.

SU TESİSATI

Su tesisatı, genel olanak sıhhi tesisat olarak adlandırılmaktadır. Bu tesisat, hem binalarda hem de açık alanlardaki sulama sistemlerinde bulunmaktadır. Geçmiş zamanlara kadar demir borularla tasarlanan tesisatlar, PVC sistemlerinin gelişmesiyle birlikte bu malzemeden yapılmaya başlanmıştır

Su Borusu patlaması çok acil bir tesisat onarımı gerektirir. Ekipmanlarımız ve malzemelerimizin büyük bir kısmı aracımızda hazır olarak bulunmaktadır. 7/24 acil hizmet vererek ev veya iş yeri adresinize geliyoruz. 

 

 

 Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaşa atılan yemek artıkları, yabancı cisimler, peçete, katı atıklar, ve donmuş yağlar zamanla tortu oluşturarak pimaşların tıkanmasına ve kullanmamıza neden olur. Pimaş tıkanıklığı sorunu meydana geldiğinde işinin uzmanı pimaş açma firmamızdan tavsiye almanızı tavsiye ediyoruz. Teknik ekibimizde bu iş için özel üretilmiş cihazlar kullanmaktadır. Tüm hizmetlerimiz garantilidir.

Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açmak diğer işlerden daha zahmetli iştir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı, hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Pimaş giderine atılan kağıt, katı atıklar, bez, veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Bizi arayıp bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma için bize ulaşabilirsiniz. Robot cihazlar yardımı ile müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmeti için hemen randevu alabilirsiniz.

 

Gider  Açma

Tuvalet gideri, lavabo gideri, banyo gideri ve klozet gideri tıkanıklığı istenmeyen bir olaydır ve sıkıntılara neden olur. Ustalarımızı hemen arayıp ekipmanları ile çağırınız. Bu sıkıntılardan sizi hemen kurtaralım. Tüm Tıkanıkları açma bizim işimiz. Yılların deneyimi ile hızlı bir şekilde çözüm için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

 

Logar Açma

Logar bulma işleminde üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Logar açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kameralı görüntüleme cihazları sayesinde buluyoruz. Rögar yerini hiç bir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz.  Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size kameralı görüntüleme cihazları ile gösterebiliyoruz. Logar açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Sıhhi tesisat değişimi
 • Su kaçağı tespiti
 • Su tesisatı kurulumu
 • Klozet değişimi, tamiri ve tıkanık açma
 • Lavabo değişimi, tamiri ve tıkanık açma
 • Banyo ve duşakabin değişimi, tamiri ve gideri açma
 • Kanal açma
 • Logar açma
 • Pimaş açma
 • Güneş enerjisi satış, tamir ve bakımı
 • Petek temizliği
 • Kamera ile su kaçağı bulma
 • Apartman su tesisatı değişimi

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ATAŞEHİR, BEYKOZ, ÇEKMEKÖY, KADIKÖY, KARTAL, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR

WhatsApp ARIZA BİLDİRİMİ